KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Mesamat Döküm, tasarımdan ürün geliştirmeye, üretimden teslimata kadar tüm süreçlerde, döküm parça ihtiyaçlarınız için güvenilir iş ortağınızdır.

Mesamat Döküm 1967 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa da faaliyete başlamıştır ve 600 ton üretim kapasitesine sahiptir.

Mesamat Döküm Pik Döküm, Sfero Döküm, Alışımlı Sfero ve Alaşımlı Pik Döküm imalatı yapmaktadır.

KALİTE

Müşteri memnuniyetini sağlamak için üretim tüm departmanlarda kontrol edilir. Müşterilerimizin taleplerini zamanında karşılayabilmemiz için total kalite yönetimi uygulanır.

Kalite Politikamız;

Kalite Yönetim Prensipleri;

Kalite tüm çalışanların yükümlülüğüdür ve tüm prosesler de yer alır.

Müşteri memnuniyetinde teslimat performansı kilit bir role sahiptir ve Mesamat Döküm’de de kilit bir performans göstergesidir. Lojistik ve üretim planlaması teslimat performansı açısından önemlidir ve yüksek öncelik verilir. Müşterinin istediği malı istediği zamanda, doğru miktar ve ambalajda almasının sağlanması için özen gösterir.

IGS

Mesamat Döküm tüm çalışanlarının, iş ortaklarının ve ziyaretçilerinin emniyetine değer verir ve korur. Tüm çalışanların sağlık ve emniyeti Mesamat Döküm ’ün başarısı içi son derece önemlidir ve birçok şekilde bu sağlanır.

ÇEVRE

Mesamat Döküm atıkları elimine etme öncelik ve politikasına sahiptir. Bunun mümkün olmadığı durumda üretimin buna müsait her aşamasında geri dönüşüm ve yeniden kullanma prosesleri uygulanır. Mesamat Döküm çevreye olan etkisini azaltmak için yatırım yapmaya devam edecektir.

Çevre Politikası

Pik ve sfero döküm parça üretim ve ticaretini yapan Mesamat Döküm, tüm ürünlerinde faaliyetlerinin her aşamasında ve tüm alanlarda çevreye duyarlı olma anlayışının gereklerini etkin bir şekilde uygulamayı öncelikli olarak geri kazanım ve yeniden değerlendirme faaliyetlerini desteklemeyi, atık miktarını azaltmayı taahhüt etmektedir.

Çevre Yönetimi Prensipleri